Kontakt & Logo
DomůApartmányPenzionyHotelyAutobusová dopravaDůležité informaceVýletyKontakty

PRIVÁTNÍ APARTMÁNY - PODGORA

Podgora

PODGORA

Městečko a oblíbené přímořské  letovisko pod masivem Biokova. Původní obec se skládala ze dvou částí. Stará horní část, vysoko na horském svahu, která byla zemětřesením v r. 1962 pobořena a zůstala opuštěna a teprve v poslední době opět začíná ožívat opravami  zejména pro rekreační účely.Druhá, nová část u moře zaznamenala velký rozmach a několikanásobně se rozrostla. Vyrostlo zde mnoho objektů pro cestovní ruch a z Podgory se stalo rušné letovisko se vším, co turistika potřebuje. Pláže jsou zde po celém pobřeží mimo přístaviště. Z hotelů na pláž je to jen několik málo metrů.Podgora je doslova princeznou Jadranu, její promenáda s množstvím obchůdků, restaurací a kavárniček ji řadí mezi nejhezčí na Jadranu. Městečko má dostatek pramenité vody a léčebný pramen Klokun.

Konečná cena zahrnuje: 7 x nájem apartmánu, povinné smluvní pojištění CK dle zákona č. 159/99 Sb., spotřebu vody, el. energie, plynu, používání kuchyň. zařízení a výbavy, ložní prádlo a ručníky, služby delegáta a obytovou taxu.
Fakultativní příplatky : cestovní pojištění (299,-Kč/osoba), doprava (2690,-Kč/osoba).
Poloha: apartmány jsou vzdáleny do 200m od moře.
Vybavení: apartmány s vlastním soc. zařízením, sprchou, vybavenou kuchyňkou, balkonem nebo terasou s pohledem na moře nebo na hory. Apartmány **** mají klimatizaci.
Pláž: oblázková, vhodná pro děti.
Sport a zábava: vodní sporty, možnost výletů autobusem i lodí do okolí.

 


 
    apartmán / týden                  
    A2 ***    A3 ***   A2+2 ***   A5 ***   A2 ****    A3 ****   A2+2 ****   A5 ****   
    apartmány standard ***       apartmány comfort ****        

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Created by: iNFERNAL cOMPUTERS
TOPlist