Kontakt & Logo
DomůApartmányPenzionyHotelyAutobusová dopravaDůležité informaceVýletyKontakty

duoaramis.jpg

Taneční večery s DUO ARAMIS

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje.

ANIMACE
UBYTOVÁNÍ V PENZIONU ADRIA

LEDNIČKA NA POKOJI
Wi-Fi internet 

10 METRŮ OD PLÁŽE
ZNÁTE Z TV ŠLÁGR

 


 
DRVENIK

Malá obec a letovisko s malým přístavem pod svahy Riliče. Nejpěknější koupání je v zátokách Gornja Vala a Dolnja Vala, kde jsou pláže pokryty drobnějšími oblázky a hrubým pískem.Severně od obce jsou pozůstatky opevnění ze 17. století a obranná věž. V horní části Gornji Drvenik, v horském svahu nad obcí je gotický, později zbarokizovaný kostel sv. Jiří. Do kostela jsou zazděny středověké náhrobní desky. Z Drveniku, ze zátoky Dolnja Vala jezdí trajekt na ostrov Hvar do obce Sućuraj.

Penzion se nachází v části Gornja Vala, v blízkosti rodinného hotelu Hani, cca. 10 m od pláže, která je z části stíněna stromy. Pokoje jsou vybaveny standardně, mají WC a sprchu a minichladničku. Studia mají WC, sprchu, TV a minikuchyni. Apartmány 2+2 (ložnice + pokoj) jsou vybaveny kuchyňkou a lednicí a jsou prostornější než renovované dvoulůžkové pokoje. Všechny pokoje, studia a apartmány mají balkon s výhledem na moře nebo na hory. Wi-Fi internet v prostoru restaurace. Taneční večery budou probíhat v penzionu Adria.
 
Konečná cena zahrnuje: 7x ubytování , 7x polopenzi, povinné smluvní pojištění CK dle zákona č. 159/99 Sb., služby delegáta, čtyři večery s DUO ARAMIS, služby delegáta v místě pobytu a pobytovou taxu.
Fakultativní příplatky: cestovní pojištění (299,-Kč/osoba), doprava (2590,-Kč/osoba), jednolůžkový pokoj 30%.
Stravování: snídaně švédský stůl, večeře výběr z menu a salátový bufet.


Termíny pobytů k hotelu :

Od Do Počet nocí Počet dnů Cena od Akce
MIMOŘÁDNÁ SLEVA 5%
Využijte mimořádnou slevu 5% ze základní ceny ubytování při rezervaci do 31.12.2016. Pro poskytnutí slevy je rozhodující datum uzavření smlouvy o zájezdu a připsání 50% zálohy na účet CK.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Created by: iNFERNAL cOMPUTERS
TOPlist