Kontakt & Logo
DomůApartmányPenzionyHotelyAutobusová dopravaDůležité informaceVýletyKontakty

ADRIATIQ HOTEL LABINECA - GRADAC

Gradac

GRADAC

Městečko a velmi rušné letovisko v pozadí s masivem Riliče. V obci jsou zbytky římských staveb a středověkého opevnění a strážní věž ze 17. století na obranu proti Turkům.
V městečku jsou pláže, které patří k nejhezčím na Makarské rivieře, zejména pláž Gornja Vala. Také klimatické podmínky patří mezi nejpříznivější na jaderském pobřeží. 
Gradac je místem pro hezkou rodinnou dovolenou, hezké prázdniny. Zajímavým výletem může být návštěva krasového sladkovodního jezera u vsi Bačina. Je to soustava šesti navzájem propojených nádrží, hlubokých až 28 metrů, jejichž hladina je nad úrovní mořské hladiny a dno pod její úrovní. S mořem je soustava propojena odtokovým kanálem, prokopaným začátkem 20. století.
 
Konečná cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x program "all inclusive", klimatizaci, povinné smluvní pojištění CK dle zákona č. 159/99 Sb., služby delegáta a pobytovou taxu. 
Fakultativní příplatky: cestovní pojištění (299,-Kč/osoba), doprava (2690,-Kč/osoba). 
Stravování: all inclusive 
Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, balkon s pohledem na moře, klimatizaci, SAT TV, telefon, minibar,vysoušeč vlasů. 
Poloha: v bezprostřední blízkosti pláže na okraji městečka. 
Vybavení: klimatizovaná restaurace, TV - sál, kavárna, aperitiv bar, taneční terasa. 
Pláž: oblázková, vhodná pro děti, cca 50 m od hotelu. 
Sport a zábava: venkovní bazén se sladkou vodou, vnitřní bazén, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, sauna, vodní sporty. 
Program "all inclusive" plná penze formou bufetu, odpolední a večerní občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, zapůjčení lehátek a slunečníků u bazénu, užívání bazénu, stolní tenis, biliár, šipky, animace, půjčování windsurfingu, v hlavní sezóně, také 3 x taneční večery s hudbou.


Termíny pobytů k hotelu :

Od Do Počet nocí Počet dnů Cena od Akce

Slevy a příplatky
dítě do 12 let s 2 dosp.osob. zdarma
1 dítě od 0 - 12 let s 1 dosp.osobou  -30%
dospělá osoba na přistýlce -10%
příplatek za 1-lůžkový pokoj  40%

dítě zdarma (povinný příplatek) 210,-


 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Created by: iNFERNAL cOMPUTERS
TOPlist