Kontakt & Logo
DomůApartmányPenzionyHotelyAutobusová dopravaDůležité informaceVýletyKontakty

HOTEL LUKAS - GRADAC

Gradac

 

 GRADAC
 
Městečko a velmi rušné letovisko v pozadí s masivem Riliče. V obci jsou zbytky římských staveb a středověkého opevnění a strážní věž ze 17. století na obranu proti Turkům.
V městečku jsou pláže, které patří k nejhezčím na Makarské rivieře, zejména pláž Gornja Vala. Také klimatické podmínky patří mezi nejpříznivější na jaderském pobřeží. 
Gradac je místem pro hezkou rodinnou dovolenou, hezké prázdniny. Zajímavým výletem může být návštěva krasového sladkovodního jezera u vsi Bačina. Je to soustava šesti navzájem propojených nádrží, hlubokých až 28 metrů, jejichž hladina je nad úrovní mořské hladiny a dno pod její úrovní. S mořem je soustava propojena odtokovým kanálem, prokopaným začátkem 20. století.
 
 
 
Konečná cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x polopenzi, klimatizaci, povinné smluvní pojištění CK dle zákona č. 159/99 Sb., parkovné, služby delegáta, pobytovou taxu.
Fakultativní příplatky: cestovní pojištění ( 299,- Kč/osoba), doprava (2590,-Kč/osoba).              
Poloha: hotel leží v klidné části s nádherným výhledem na město Gradac, na poloostrov Pelješac a také na ostrovy Hvar, Korčula a Vis.
Ubytování: pokoje jsou moderně vybaveny, mají vlastní WC, sprchu , trezor, klimatizaci, minichladničku, TV, balkon s nádherným výhledem na moře.
Vybavení: venkovní bazén, restaurace s terasou, parkoviště (parkování v uzavřené garáži za příplatek 10 EUR / den - platí se na recepci), Wi-Fi (v prostoru recepce), dětské hřiště.
Pláž: cca 7 minut chůze od hotelu s drobnými oblázky s pozvolným vstupem do moře lemovaná borovicemi, vhodná i pro děti.
Stravování: snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu, salátový bufet, dezert.
Sport a zábava: tobogán, půjčovna šlapadel, vodní sporty, možnost výletů lodí i autobusem do okolí.

Termíny pobytů k hotelu :

Od Do Počet nocí Počet dnů Cena od Akce
Slevy a příplatky                                            
dítě do 3 let s 2 dosp.osob. (bez lůžka)  zdarma
dítě od 3 - 12 let s 2 dosp.osob. (na přistýlce)  -50%
dítě od 3 - 12 let s 2 dosp.osob. (pokoj 1/3 BM)  -30%
příplatek za 1-lůžkový pokoj  50%
dítě zdarma (povinný příplatek)  210 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Created by: iNFERNAL cOMPUTERS
TOPlist