Kontakt & Logo
DomůApartmányPenzionyHotelyAutobusová dopravaDůležité informaceVýletyKontakty

PinaKolada-m.jpg

Taneční večery s PiňaKoládou

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje.

ANIMACE
UBYTOVÁNÍ V HOTELU HANI

MINICHLADNIČKA A TV NA POKOJI
KIMATIZACE
Wi-Fi internet 

10 METRŮ OD PLÁŽE
ZNÁTE Z TV ŠLÁGR

 


DRVENIK

Malá obec a letovisko s malým přístavem pod svahy Riliče. Nejpěknější koupání je v zátokách Gornja Vala a Dolnja Vala, kde jsou pláže pokryty drobnějšími oblázky a hrubým pískem.Severně od obce jsou pozůstatky opevnění ze 17. století a obranná věž. V horní části Gornji Drvenik, v horském svahu nad obcí je gotický, později zbarokizovaný kostel sv. Jiří. Do kostela jsou zazděny středověké náhrobní desky. Z Drveniku, ze zátoky Dolnja Vala jezdí trajekt na ostrov Hvar do obce Sućuraj.

Hotel se nachází v části Gornja Vala, v blízkosti penzionu Adria, cca. 10 m od pláže, která je z části stíněna stromy. Pokoje jsou moderně vybaveny, mají WC, sprchu s masážními panely, vysoušeč vlasů, minichladničku, TV a balkon. Wi-fi internet v prostoru recepce. Taneční večery budou probíhat v penzionu Adria.
 
Konečná cena zahrnuje: 7x ubytování , 7x polopenzi, povinné smluvní pojištění CK dle zákona č. 159/99 Sb., služby delegáta, čtyři večery s PiňaKoládou, služby delegáta v místě pobytu a pobytovou taxu.
Fakultativní příplatky: cestovní pojištění (299,-Kč/osoba), doprava (2590,-Kč/osoba), jednolůžkový pokoj 30%.
Stravování: snídaně švédský stůl, večeře výběr z menu a salátový bufet.

Termíny pobytů k hotelu :

Od Do Počet nocí Počet dnů Cena od Akce
9. 9. 2017 16. 9. 2017 7 8 4851 Kč   ZVOLIT >>>  
16. 9. 2017 23. 9. 2017 7 8 4459 Kč   ZVOLIT >>>  
MIMOŘÁDNÁ SLEVA 5%
Využijte mimořádnou slevu 5% ze základní ceny ubytování při rezervaci do 31.12.2016. Pro poskytnutí slevy je rozhodující datum uzavření smlouvy o zájezdu a připsání 50% zálohy na účet CK.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Created by: iNFERNAL cOMPUTERS
TOPlist