Kontakt & Logo
DomůApartmányPenzionyHotelyAutobusová dopravaDůležité informaceVýletyKontakty

ADRIATIQ FONTANA RESORT- JELSA

jelsa5[2].jpg

JELSA

Leží na severním pobřeží v centrální části ostrova Hvaru. Prostírá se na 121,2 km2. Oblast obce Jelsy, stejně jako celý ostrov, má bohatě členité pobřeží s mnoha zátokami a patří k ní i ostrůvky a ostrovy. Jelsa je ohraničena dvěmi nejvyššími ostrovními vrcholky – Sv. Nikola na západě a Hum na východě.Jelsa má mírné klima s teplými zimami a příjemnými léty a celá oblast je bohatá na bujnou mediteránskou vegetaci.  Osídlování oblasti Jelsa můžeme sledovat od dávných dob, dob řeckých kolonií a doby Římského císařství. Jelsu, stejně jako celý ostrov, v 8.stol. obydlují Chorvaté. Jelsa je zmiňována v 19. stol. jako přístav obce Pitve (Portus de Pitue), založena kolem kostela sv. Jana.

Konečná cena zahrnuje: 7 x nájem apartmánu, povinné smluvní pojištění CK dle zákona  č. 159/99 Sb., spotřebu vody, el. energie, plynu, používání  kuchyň. zařízení a výbavy, ložní prádlo a ručníky, parkování, animace a pobytovou taxu.
Fakultativní příplatky: cestovní pojištění ( 299,- Kč/osoba)    
NA OSTROVĚ HVAR NENÍ DELEGÁT.      
Poloha: moderní resort pavilonového typu se nachází v rozlehlém borovém lese v blízkosti pláže, cca 300m od městečka Jelsa         
Vybavení: restaurace, bar, fitness, bazén s lehátky a slunečníky, venkovní bazény, salon krásy,
směnárna, trezor, parkoviště, tenisové kurty, stolní tenis a hřiště pro míčové hry.
Ubytování: Comfort** studia a apartmány - kuchyňský kout, SAT TV, ventilátor, telefon, balkon nebo terasa. De Luxe**** studia a apartmány - kuchyňský kout, klimatizace, SAT TV, DVD, telefon, mikrovlná trouba, kávovar, lodžie se židličkami nebo lehátky. Apartmán 2+2 má navíc myčku a pračku. Apartmány 4+2 mají dvě dvoulůžkové ložnice.      
Pláž: cca 150m., malá oblázková, přírodní, betonová plata.    
Sport a zábava: animace (červenec a srpen), tenisové kurty, stolní tenis, hřiště pro míčové hry, vodní sporty, možnost výletů do okolí.

 


 
    apartmán / týden            
    S2+1   A2+2   A4+2   S2   A2+2   A4+2   
    Comfort**   Comfort**   Comfort**   De Luxe****   De Luxe****   De Luxe****   


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Created by: iNFERNAL cOMPUTERS
TOPlist