Kontakt & Logo
DomůApartmányPenzionyHotelyAutobusová dopravaDůležité informaceVýletyKontakty

VILA ANA - GRADAC

Gradac

 GRADAC

 

Městečko a velmi rušné letovisko v pozadí s masivem Riliče. V obci jsou zbytky římských staveb a středověkého opevnění a strážní věž ze 17. století na obranu proti Turkům.
V městečku jsou pláže, které patří k nejhezčím na Makarské rivieře, zejména pláž Gornja Vala. Také klimatické podmínky patří mezi nejpříznivější na jaderském pobřeží. Gradac je místem pro hezkou rodinnou dovolenou, hezké prázdniny. Zajímavým výletem může být návštěva krasového sladkovodního jezera u vsi Bačina. Je to soustava šesti navzájem propojených nádrží, hlubokých až 28 metrů, jejichž hladina je nad úrovní mořské hladiny a dno pod její úrovní. S mořem je soustava propojena odtokovým kanálem, prokopaným začátkem 20. století.

 
Konečná cena zahrnuje: 7x nájem studia, povinné smluvní pojištění CK dle zákona č. 159/99 Sb., služby delegáta, parkování a pobytovou taxu. 
Fakultativní příplatky: cestovní pojištění ( 299,-Kč/osoba), doprava (2690,-Kč/osoba), polopenze (490,-Kč/osoba/den), večeře (320,-Kč/osoba/den), snídaně (190,-Kč/osoba/den) v hotelu Sunce (cca 350 m od vily): snídaně formou bufetu,  večeře výběr z menu, dva druhy polévek, salátový bufet (děti do 12 let mají na stravu 50% slevu).
Poloha: vila leží 50 m od moře v klidné části Gradacu
Ubytování: studia jsou  moderně vybaveny, mají vlastní WC, sprchu , Wi-Fi, balkon, minikuchyňku s ledničkou a mikrovlnou troubou.
Pláž: cca 50 m od vily, oblázková s pozvolným vstupem, částečně stíněná borovicemi, vhodná pro děti. 
Sport a zábava: tobogán, půjčovna šlapadel, vodní sporty, možnost výletů lodí i autobusem do okolí.

Termíny pobytů k hotelu :

Od Do Počet nocí Počet dnů Cena od Akce

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Created by: iNFERNAL cOMPUTERS
TOPlist