Kontakt & Logo
DomůApartmányPenzionyHotelyAutobusová dopravaDůležité informaceVýletyKontakty

VILA DIANA - GRADAC

GradacGRADAC
Městečko a velmi rušné letovisko v pozadí s masivem Riliče. V obci jsou zbytky římských staveb a středověkého opevnění a strážní věž ze 17. století na obranu proti Turkům.
V městečku jsou pláže, které patří k nejhezčím na Makarské rivieře, zejména pláž Gornja Vala. Také klimatické podmínky patří mezi nejpříznivější na jaderském pobřeží. 
Gradac je místem pro hezkou rodinnou dovolenou, hezké prázdniny. Zajímavým výletem může být návštěva krasového sladkovodního jezera u vsi Bačina. Je to soustava šesti navzájem propojených nádrží, hlubokých až 28 metrů, jejichž hladina je nad úrovní mořské hladiny a dno pod její úrovní. S mořem je soustava propojena odtokovým kanálem, prokopaným začátkem 20. století.

 

Konečná cena zahrnuje: 7 x nájem apartmánu (studia), povinné smluvní pojištění CK dle zákona č. 159/99 Sb., spotřebu vody, el. energie, plynu, používání kuchyň. zařízení a výbavy, ložní prádlo a ručníky, služby delegáta, parkování a pobytovou taxu. 
Fakultativní příplatky: cestovní pojištění ( 299,-Kč/osoba), doprava (2690,-Kč/osoba), polopenze (490,-Kč/osoba/den), večeře (320,-Kč/osoba/den), snídaně (190,-Kč/osoba/den) v hotelu Sunce (cca 350 m od vily): snídaně formou bufetu,  večeře výběr z menu, dva druhy polévek, salátový bufet (děti do 12 let mají na stravu 50% slevu).
Poloha: 90 m od oblázkové pláže vhodné pro děti. 
Vybavení: moderně zařízené velké apartmány a studia s klimatizací (platí se na místě), SAT TV, vybaveným kuchyňským koutem a lednicí, sprchou, WC a Wi-Fi. Apartmán A3+1 má příjemné posezení na terase.
Apartmány mají prostorné balkony směrem k moři.
A4 LUX - 2 oddělené ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a lednicí, 2 koupelny s WC a možnost rozkládacího gauče pro 1 dospělou osobu nebo pro 2 děti do 12 let GRATIS (neplatí pro akce LAST MINUTE)
Pláž:
cca 90 m od vily, oblázková s pozvolným vstupem, částečně stíněná borovicemi, vhodná pro děti.
Sport a zábava: vodní sporty, možnosti výletů lodí i busem do okolí.

 

Termíny pobytů k hotelu :

Od Do Počet nocí Počet dnů Cena od Akce


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Created by: iNFERNAL cOMPUTERS
TOPlist