Kontakt & Logo
DomůApartmányPenzionyHotelyAutobusová dopravaDůležité informaceVýletyKontakty

VILA LENDIĆ - PODGORA -ČAKLJE

Podgora

PODGORA

Městečko a oblíbené přímořské letovisko pod masivem Biokova. Původní obec se skládala ze dvou částí. Stará horní část, vysoko na horském svahu, která byla zemětřesením v r. 1962 pobořena a zůstala opuštěna a teprve v poslední době opět začíná ožívat opravami zejména pro rekreační účely.Druhá, nová část u moře zaznamenala velký rozmach a několikanásobně se rozrostla. Vyrostlo zde mnoho objektů pro cestovní ruch a z Podgory se stalo rušné letovisko se vším, co turistika potřebuje. Pláže jsou zde po celém pobřeží mimo přístaviště. Z hotelů na pláž je to jen několik málo metrů.Podgora je doslova princeznou Jadranu, její promenáda s množstvím obchůdků, restaurací a kavárniček ji řadí mezi nejhezčí na Jadranu. Městečko má dostatek pramenité vody a léčebný pramen Klokun.

Konečná cena zahrnuje: 7 x nájem apartmánu, povinné smluvní pojištění CK dle zákona č. 159/99 Sb., spotřebu vody, el. energie, plynu, používání  kuchyň. zařízení a výbavy, ložní prádlo a ručníky, parkování, služby delegáta a pobytovou taxu.
Fakultativní příplatky : cestovní pojištění (299,-Kč/osoba), doprava (2690,-Kč/osoba).
Poloha: vila se nachází na svahu v klidné části, cca. 200 m od moře, restaurací a centra s přístupem po schodech. K dispozici gril.
Vybavení: moderní apartmány a studia s vlastním soc. zařízením, sprchou, klimatizací, Wi-Fi, televizí, vybavenou kuchyňkou, balkonem nebo terasou s pohledem na moře nebo na hory.
Pláž: oblázková s pozvolným vstupem do moře.
Sport a zábava: vodní sporty, možnost výletů autobusem i lodí do okolí

 
    apartmán (studio) / týden            
    S2    S3   A2+2   A4+1   A5+1   A5+2    

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Created by: iNFERNAL cOMPUTERS
TOPlist