Kontakt & Logo
DomůApartmányPenzionyHotelyAutobusová dopravaDůležité informaceVýletyKontakty

Informativní tipy na výlety

Všechny výlety organizují chorvatské agentury.

DUBROVNÍK   
Hlavní město jižní Dalmácie. Poloha a hlavně historicky významné stavby činí z návštěvy v tomto   městě nezapomenutelný zážitek.  Dubrovník byl zařazen do Seznamu světového kulturního dědictví organizace UNESCO. Celodenní výlet.
Cena cca 280 HRK/os.
NOČNÍ "DUBROVNÍK S NÁVŠTĚVOU STONU
Ston je staré pevnostní město- mohutné opevnění ze 14. a 15. stol. hradbami o délce 5 500 m, které jsou největší v Evropě
a druhé na světě (první je Čínská zeď). Krásný výhled z hradeb na Ston a saliny. 
Odpolední výlet s návratem v pozdních nočních hodinách. Cena cca 280 HRK/os.
BAČINSKÁ JEZERA 
Jsou ojedinělou přírodní rezervací se soustavou sedmi krasových jezer. Můžete se zde vykoupat na několika upravených plážičkách, povozit na lodičce, užívat krásných scenérií, ochutnat výbornou chorvatskou kuchyni i vína. Polodenní výlet.
Cena cca 120 HRK/os.

 
BIOKOVO 
Nejznámější přírodní rezervace na Makarské riviéře. Návštěva nejvyššího vrcholu Sv.Jure (1762 m) – druhý nejvyšší vrchol Chorvatska, se zastávkami na místech s překrásným pohledem na ostrovy a Dalmátské Záhoří. Doprava je zajištěna klimatizovaným minibusem se zkušeným řidičem. Polodenní výlet. Cena cca 280 HRK/os.

MEDŽUGORJE A VODOPÁDY KRAVICA (BOSNA A HERCEGOVINA)
Jedno z nejnavštěvovanějších poutních míst na světě. První zjevení Panny Marie 24.6.1981. Při zpáteční cestě koupání u vodopádu Kravica. Celodenní výlet. Cena cca 220 HRK/os.

MOSTAR (BOSNA A HERCEGOVINA
Město zdobící hornatou krajinu jihozápadní Hercegoviny je dnes jako vystřižené z pohádek Tisíce a jedné noci. Dominantou Mostaru je starý most (respektive Stara čuprija), který spojuje břehy Neretvy od roku 1956. Rekonstruovaný most se v roce 2005 dostal na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO.Při zpáteční cestě koupání u vodopádu Kravica. Celodenní výlet. Cena cca 260 HRK/os.

RAFTY NA CETINĚ

polodenní výlet pro všechny věkové skupiny i pro neplavce. Několik zastávek na břehu řeky s možností koupání a focení nádherné přírody. Cena cca 250 HRK/os.

 
LODNÍ VÝLETY
OSTROV KORČULA
Je šestým největším ostrovem Jaderského moře – největší z Jihodalmátských ostrovů.Korčula patří k nejcenějším městským památkovým rezervacím na chorvatském přímoří. Rodné město slavného cestovatele Marca Pola. Celodenní výlet je spojený s fishpiknikem. Cena cca 240 HRK/os.
POLOOSTROV PELJEŠAC
Celodenní výlet lodí za koupáním. Plavba na jeden z největších poloostrovů. Koupání na pláži Duba. Poté návštěva města Sučuraj a koupání na ostrově Hvar. Celodenní výlet spojený s fishpiknikem. Cena cca 160 HRK/os.
 
SPECIÁLNÍ NABÍDKA INDIVIDUÁLNÍHO VÝLETU
OSTROV HVAR - MLASKA 

Výlet na jednu z nejkrásnějších písečných pláží na ostrově Hvar – MLASKA. Odjezd z Drveniku v 9 hodin, návrat ve 14 hodin.
Cena za pronájem motorového člunu s maximálním počtem 5 osob  cca 120 Eur.

OSTROV HVAR - VRBOSKA

Jedno z nejznámějších míst na ostrově Hvar. Prohlídka kostelu sv. Marie - opevněný renesanční  mariánský kostel ze 16.století, prohlídka místa s renesančními  a barokními domy, bez průvodce. Koupání dle dohody. Odjezd z Drveniku v 9,00 hodin, návrat v 16,30 hodin. Cena za pronájem motorového člunu s maximálním počtem 5 osob  cca 220 Eur.

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Created by: iNFERNAL cOMPUTERS
TOPlist